FMP savladao atinski AEK

11

KK FMP SoccerBet savladao je atinski AEK u novoj proveri rezultatom 84:73. Od prvog minuta viđena je prava takmičarska utakmica, sa puno intenziteta i kontakta. Panteri su od početka odgovorili na čvrstinu rivala. Bili su silno motivisani da na svom terenu savladaju ekipu koja će baš kao i FMP SoccerBet nastupati u grupnoj fazi FIBA Lige šampiona.

FMP SoccerBet je svoje vođstvo koje je stekao na početku i gradio, a potom i čuvao, na bazi fantastične odbrane i velike energije. To se najbolje emitovalo u drugoj četvrtini koja je okončana rezultatom 15:9. Fantastičnu utakmicu odigrao je Jovan Novak koji je diktirao tempo utakmice i zabeležio 12 poena uz 10 asistencija. Epitet najefikasnijeg aktera, podelili su Danilo Tasić i Ognjen Kuzmić sa po 16 poena.

FMP SoccerBet – AEK 84:73 (23:21, 15:9, 21:19, 25:24)

FMP SoccerBet: Rebec 4, Roberts 2, Stanojević, Šaranović 9, Simović, Tasić 16 (7sk, 5as), Gašić 2, Stojanović 7, Novak 12 (10as), Kuzmić 16 (5sk), Lazarević 15, Barna 1.